Czerwiec 2012 archive

VI Rodzinny Piknik „Świetlika”

Stowarzyszenie Forum Samorządowe wsparło imprezę organizowaną przez Przasnyską Fundację Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Świetlik”. 30 czerwca 2012 roku zorganizowany zostanie w Przasnyszu VI Rodzinny Piknik „Świetlika” dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z terenu powiatu przasnyskiego. Organizacja pikniku umożliwi dzieciom niepełnosprawnym atrakcyjne spędzić czas, wziąć udział w konkursach i zabawie tanecznej w towarzystwie wesołego clowna!

Dzień dziecka na lotnisku

Forum Samorządowe włączyło się w kolejną imprezę charytatywną na rzecz mieszkańców naszego regionu. Tym razem wraz z Aeroklubem Północnego Mazowsza stworzyliśmy dla dzieci możliwość zabawy, konkursów i poznania z bliska maszyn, które pokonują przestworza.

Kontynuuj czytanie

Strefa gospodarcza przynosi pierwsze owoce!

W Przasnyskiej Strefie Gospodarczej rozpoczęła się już budowa największej w Polsce fabryki peletu z biomasy. Produkt będzie sprzedawany polskim elektrociepłowniom, a zatrudnienie znajdzie wiele osób.

Kontynuuj czytanie

Randka małżeńska w przasnyskim MDKu

W ramach ogólnopolskiej akcji „kibicuj rodzinie” zapraszamy w sobotę 16 czerwca br. na godz. 18.00 do MDK w Przasnyszu do Klubu Otwartego Umysłu (lokal po byłej restauracji Parkowa) na  projekcję filmu pt. „Odważni”. Kiedy ostatnio zabrałeś swoją żonę na randkę? Kiedy ostatnio zaproponowałaś swojemu mężowi wspólne wyjście razem? A może chcesz zrobić prezent swoim rodzicom? …

Kontynuuj czytanie