Marzec 2013 archive

Bronimy rodziny – ogólnopolska akcja ruszyła

  Silna rodzina to podstawa funkcjonowania dobrego społeczeństwa. Jest to najstarsza komórka społeczna, którą poznała ludzkość. Jest naturalnym środowiskiem, w którym człowiek najlepiej wzrasta, dojrzewa i funkcjonuje. Postanowiłem bronić normalnej rodziny jako najważniejszej komórki społecznej! Dlatego postała strona: www.bronimy.pl Akcja zrodziła się w odpowiedzi na liczne ataki medialne i administracyjne skierowane przeciw tradycyjnej rodzinie.

Kontynuuj czytanie

Promujemy historię Żołnierzy Wyklętych wśród młodzieży

Kilkanaście egzemplarzy nowego miesięcznika historycznego trafiło jako nagrody do aktywnych uczniów LO im. KEN w Przasnyszu. Stowarzyszenie Forum Samorządowe XXI kultywuje pamięć o Żołnierzach Wyklętych. W niedzielę o godzinie 17:00 zapraszamy na spektakl „WYKLĘCI” w reżyserii Tomasza Antoniego Żaka, w wykonaniu aktorów Teatru Nie Teraz z Tarnowa. Wstęp na spektakl jest wolny m.in. dzięki wsparciu …

Kontynuuj czytanie

Uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu z inicjatywy Stowarzyszenia Forum Samorządowe XXI uczczono minutą ciszy pamięć Żołnierzy Wyklętych, których dzień pamięci przypada dzisiejszego dnia. Pamiętajmy o tych odważnych bohaterach przeciwstawiających się czynnie złu jakie przyniósł komunizm.

Kontynuuj czytanie