Grudzień 2013 archive

Kolędy przyniosły radość i pomoc

20 grudnia w LO im. KEN w Przasnyszu odbył się świąteczny, charytatywny koncert kolęd, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Młodzież, pod opieką opiekuna Krzysztofa Bieńkowskiego, chciała wprowadzić w mury szkoły bożonarodzeniowy nastrój i pomóc potrzebującym. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostały przekazane na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Laury i Michałka, dwójki ciężko poparzonych dzieci.

Kontynuuj czytanie

Mój wywiad dla Kuriera Przasnyskiego (maj 2013)

-Jak Pan widzi emocje polityczne wśród przasnyszan,to co Pan myśli. Gdyby dzisiaj oceniać nasze poglądy na podstawie statystyk wyborczych do Sejmu, to jesteśmy bardziej konserwatywnym społeczeństwem, czy się mylę? -Cenimy niskie podatki, wartości rodzinne, chrześcijańskie i patriotyczne. Nie lubimy gdy państwo i jego urzędnicy wchodzą zbyt mocno w nasze sprawy. Wydaje mi się, że większość …

Kontynuuj czytanie

Autor „Kodów Umysłu” szkolił uczniów LO im. KEN

10 grudnia 2013r.,  zaprosiłem do LO im. KEN w Przasnyszu Damiana Redmera – założyciela Wydawnictwa Rozwojowiec i właściciela najpopularniejszego bloga z dziedziny rozwoju osobistego w Polsce Rozwojowiec.pl.

Kontynuuj czytanie

Wyjątkowy mikołajkowy prezent

Samorząd uczniowski LO im. KEN w Przasnyszu zorganizował charytatywny koncert mikołajkowy. Wybór daty koncertu nie był przypadkowy. Uczniowie, w dzień kiedy dajemy sobie prezenty wspominając świętego Mikołaja, chcieli zrobić prezent i pomóc swojej koleżance Kasi Michalak.

Kontynuuj czytanie

„October Baby” w przasnyskim kinie!

W sobotę 21 grudnia o godz. 16:00 w przasnyskim MDK-u zostanie wyemitowany film „October Baby”. Akcja Katolicka wraz ze Stowarzyszeniem Forum Samorządowe zakupiła oryginalną kopię i licencję na publiczne odtwarzanie filmu, które będzie możliwe dzięki uprzejmości przasnyskiego Domu Kultury.. Na mocy zakupionej licencji można wielokrotnie pokazywać film przez rok od daty zakupu.

Kontynuuj czytanie

Zbiórka Świąteczna 2013

  Stowarzyszenie Forum Samorządowe współorganizowało świąteczną zbiórkę żywności i pieniędzy dla ubogich rodzin. Przygotowania do akcji trwały wiele tygodni, ale efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Społeczność lokalna znakomicie przyjęła inicjatywę pomocy biednym przed Świętami Bożego Narodzenia. Udało się zebrać blisko trzy tony żywności (szczegóły w zestawieniu). Do puszek PCK zebrano 7334,18 zł. Natomiast charytatywna licytacja …

Kontynuuj czytanie