Listopad 2014 archive

Oświadczenie ws koalicji w Radzie Powiatu

Prawo i Sprawiedliwość otrzymało w wyborach do Rady Powiatu Przasnyskiego 3 mandaty. Zdobyli je: Krzysztof Bieńkowski,  Jan Ćwiek oraz Małgorzata Grabowska. Serdecznie dziękujemy za poparcie listy PiS, które było wyższe niż 4 lata temu.

Kontynuuj czytanie

„Kandydat Przyjazny Rodzinie” – Krzysztof Bieńkowski

Otrzymałem Certyfikat Samorządowca Przyjaznego Rodzinie. To ogromne wyróżnienie i wielka satysfakcja. Otrzymują go ci samorządowcy, którzy będą przestrzegać Dekalogu Samorządowca Przyjaznego Rodzinie.

Kontynuuj czytanie

Rozmowa z liderem listy PiS do Rady Powiatu, Krzysztofem Bieńkowskim

O obietnicach wyborczych, szansach PiSu na wygraną i politycznej „kuchni” w Przasnyszu rozmawiamy z liderem listy PiS – Krzysztofem Bieńkowskim.

Kontynuuj czytanie

Doceniono utworzenie strefy gospodarczej !

W sejmie RP powiat przasnyski otrzymał w dn. 27 października br. tytuł „Innowacyjny Powiat” w związku z nominacją projektu „Przasnyska Strefa Gospodarcza”. Powiat przasnyski jako pierwszy w Polsce podjął się utworzenia stref gospodarczych jako recepty na bezrobocie. Projekt został przedstawiony w kategorii wspomagania rozwoju przedsiębiorczości i był jednym z najlepszych przykładów innowacyjnego podejścia samorządów do …

Kontynuuj czytanie