Maj 2015 archive

Zapraszam na coroczny festyn rodzinny

4 czerwca w Boże Ciało od godziny 15., na parkingu za kościołem zorganizowany będzie Festyn Parafialny dla rodzin. Na dzieci będzie czekać wiele bezpłatnych atrakcji i konkursów. Starsi będą mogli posłuchać zespołów muzycznych.

Kontynuuj czytanie

Komentarz po kampanii wyborczej

Od stycznia jestem odpowiedzialny za  struktury PiS w powiecie przasnyskim, dlatego kampania prezydencka Andrzeja Dudy w powiecie spoczęła niejako na moich barkach. Oczywiście nieocenioną pomoc wnieśli do kampanii nowi członkowie partii, których sporo przybyło, a także liczni sympatycy PiS. Sam pełniłem tylko rolę takiego koordynatora-pośrednika w kampanii pomiędzy sztabem, a ludźmi w terenie. nie poszedł …

Kontynuuj czytanie

Dziękuję za głosy oddane na Andrzeja Dudę

Dziękuję Każdemu z Państwa za pójście na wybory. Dziękuję również tym, którzy zaufali Andrzejowi Dudzie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w kampanię w naszym powiecie.

Kontynuuj czytanie

WIZYTA SENATORA RP J.M. JACKOWSKIEGO W „JESTEM”

18 maja 2015r. do podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnych „JESTEM” w Przasnyszu przybył Senator Jan Maria Jackowski. Senator na rzecz uczniów Zespołu Szkolno-Rewalidacyjno – Wychowawczego „JESTEM” przekazał sprzęt komputerowy.  Inicjatorem akcji był pełnomocnik PiS w powiecie przasnyskim Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie