Czerwiec 2016 archive

Wojewoda Mazowiecki w delegaturze MUW w Ciechanowie

Dziś odwiedził mnie szef – Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera. To był intensywny i dobry dzień. Rano w gminie Zatory wizyta u rodziny państwa Królów, wspólne złożenie wniosku 500+, spotkanie z wójtem.

Kontynuuj czytanie

VI Festiwal Truskawki – Załuski 2016

W sobotę 25 czerwca 2016 r. w Karolinowie odbył się VI Festiwal Truskawki – Załuski 2016, w którym miałem zaszczyt uczestniczyć.

Kontynuuj czytanie

Obchody 110-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Mławie

Zaszczytem dla mnie było w dniu 17 czerwca br., uczestniczenie w uroczystych obchodach 110 lecia istnienia I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Mławie, gdzie na ręce dyrektora szkoły złożyłem gratulacje z okazji jubileuszu szkoły.

Kontynuuj czytanie

XVII Mazowieckie Dni Rolnictwa

12 czerwca w Poświętnem po raz siedemnasty zostały zainaugurowane Mazowieckie Dni rolnictwa. Jak zwykle na terenie MODR zgromadzili się wystawcy sprzętu i maszyn rolniczych. Nie zabrakło wielu stoisk producentów żywności i roślin. Już tradycyjnie w rolniczej imprezie uczestniczył senator RP Jan Maria Jackowski wraz z kierownikiem Delegatury UW Krzysztofem Bieńkowskim.

Kontynuuj czytanie

100 lat pani Hanny Lewandowskiej

Dziś w imieniu Premier Beaty Szydło złożyłem życzenia i gratulacje pani Helenie Lewandowskiej z Rumoki (gmina Glinojeck). Panią Helenę nie opuszczał dobry humor dzięki czemu nakłoniłem ją by zaśpiewała. Stąd radość widoczna na zdjęciach. Było super!

Kontynuuj czytanie

Wywiad KRDP z Krzysztofem Bieńkowskim