Lipiec 2016 archive

Jubileusz pani Sabiny Szymczak

Na imprezce u pani Sabinki Szymczak z okazji setnych urodzin! Były życzenia, były wspomnienia, szampan i śpiewaliśmy „200 lat” Przekazalem kwiaty i życzenia od Premier Beata Szydło.

Święto Policji w Przasnyszu

Dziękowałem za świetne wyniki, życzyłem satysfakcji z pracy i docenienia w zaufaniu społecznym i wynagrodzeniach. Pozdrowiłem od Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery. Miło być wśród swoich, którym zależy na bezpieczeństwie!

Święto Policji w Ciechanowie

Podczas święta Policji w Ciechanowie uczestniczyłem we wręczaniu policjantkom i policjantom awansów. Wczoraj w Płońsku podczas podobnej uroczystości dziękowałem Policji za dobrą służbę, gratulowałem awansów i nagród oraz życzyłem by ich służba przynosiła wzrost zaufania społecznego, a także była dobrze wynagradzana.

Bilans programu 500+

Kurier Mazowiecki podsumowuje program 500+ >>> Zobacz materiał video

Dzięki 500 Plus

Rząd rozpoczął właśnie kampanię informacyjną „Dzięki 500 plus”. Czemu musi informować o tak podstawowych sprawach jak korzyści z programu „Rodzia 500 plus”? Dlatego, że program ten jest regularnie atakowany i opluwany przez Gazetę Wyborczą i KOD.

Kontynuuj czytanie

III Jarmark Raciąski

A teraz jestem na III Jarmarku Raciąskim, gdzie króluje tradycyjne jedzenie i rękodzieła z całego regionu. W tym roku jarmark odbywał się w klimacie folkowo-rockowym. Gwiazdą wieczoru był Golec uOrkiestra.

V Kongres Prawa i Sprawiedliwości

Podczas krajowego zjazdu członków i sympatyków Pis prezes partii Jarosław Kaczyński przedstawił nowe zadania do zrealizowania

Delegatura ciechanowska liderem na Mazowszu

Cieszę się bardzo, że delegatura ciechanowska lideruje na Mazowszu! Gratulacje dla pracowników oddziału polityki społecznej MUW oraz samorządowców, którzy przyczynili się do sprawnego wprowadzania programu „Rodzina 500 plus”