Listopad 2016 archive

Pani Cecylia Ochtyra z Pułtuska obchodziła setne urodziny

100 lat pani Cecyli to wspaniały jubileusz. Z tej okazji przyjechałem do Pułtuska by wręczyć jej życzenia i kwiaty od pani Premier Beaty Szydło.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie z samorządowcami okręgu płocko-ciechanowskiego

Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera oraz Aurelia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty spotkali się dziś z samorządowcami z terenu delegatur ciechanowskiej, płockiej oraz powiatu sochaczewskiego. Tematem spotkania, które moderowałem, było sprawne wprowadzenie reformy oświaty.

Kontynuuj czytanie

Zjazd Okręgowy partii Prawo i Sprawiedliwość

Zjazd Okręgowy w Płocku partii Prawo i Sprawiedliwość wybierał dziś władze okręgowe. Zostałem wybrany do władz okręgowych Prawa i Sprawiedliwości w Płocku. Będę członkiem Zarządu Okręgowego, a senator Marek Martynowski został wybrany na Przewodniczącego Zarządu Okręgowego! Dziękuję za ponad 40% poparcia delegatów, dzięki czemu zdobyłem drugi z najwyższych wyników.

Chodnik na ulicy Baranowskiej w Przasnyszu powstanie

Właśnie otrzymałem odpowiedź ws chodnika przy ul. Baranowskiej w Przasnyszu, więc się z Państwem tym dzielę:

Kontynuuj czytanie

Debaty społeczne o bezpieczeństwie

Uczestniczyłem w debatach na temat bezpieczeństwa w powiecie przasnyskim i ciechanowskim. Debaty organizowane przez Policję podsumowały lokalne debaty jakie odbyły się w ostatnim roku w gminach i powiatach.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie ws jednostki wojskowej w Ciechanowie

W dniu dzisiejszym, uczestniczyłem w spotkaniu na którym omawialiśmy losy terenu pokoszarowego w Ciechanowie oraz sprawy związane z organizacją jednostek OT. Rozmowy toczyły się w Biurze ds. Utworzenia Obrony Terytorialnej, w których uczestniczył także Senator Jan Maria Jackowski oraz Pełnomocnik MON ds. tworzenia Obrony Terytorialnej Kraju dr Grzegorz Kwaśniak.

70-lecie DPS w Ciechanowie przy ul. Kruczej

Na ręce pani dyrektor Jolanty Przybyłowskiej złożyłem życzenia i gratulacje z okazji Jubileuszu 70-lecia placówki. Podziękowaniem pracownikom za wspaniałą opiekę nad pensjonariuszami. A podopiecznym życzyłem by w DPS na Krubinie czuli się jak w domu.

Kontynuuj czytanie

Jak z tą Strefą Gospodarczą było?

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu zajęło się „przywracaniem” pamięci dotyczącej tego, kto i kiedy utworzył strefę gospodarczą w Sierakowie. Zamieścili nawet uchwałę – tylko nie zorientowali się, że ta uchwała nie wspomina nawet o chęci utworzenia strefy gospodarczej. Nie miało to najmniejszego znaczenia dla utworzenia strefy, która powstała w 2007 roku po przekazaniu terenu przez Wojewodę …

Kontynuuj czytanie

O wykluczeniu społecznym w Żurominie

18 listopada 2016 r. uczestniczyłem w Żurominie w konferencji dotyczącej wykluczeniu społecznemu dzieci i młodzieży. Na ręce Andrzeja Wiśniewskiego kierownika MGOPS w Żurominie złożyłem też życzenia pracownikom socjalnym z okazji ich święta.

Kontynuuj czytanie

Wśród najlepszych w Opinogórze

Uczestniczyłem we wręczeniu stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół średnich, które odbyło się 17.11.2016 r w Oranżerii w Opinogórze

Kontynuuj czytanie