Grudzień 2016 archive

Ciechanów: Rząd wspiera inwestycje w mieście ul. Sońska i połączenie pętli miejskiej ze szpitalem

Krzysztof Bieńkowski wraz z radnymi klubu PiS Rady Miasta Ciechanów spotkał się na nowowybudowanej drodze łączącej ul. Powstańców Wielkopolskich (szpital) z miejską pętlą. Wojewoda w imieniu rządu dofinansował tę inwestycję kwotą blisko 2 milionów złotych. Dzięki tej pomocy Rada Miasta mogła przeznaczyć więcej pieniędzy na inne inwestycje m.in. na remont ulicy Sońskiej, do remontu której …

Kontynuuj czytanie

Paczka dla bohatera

Krzysztof Bieńkowski, kierownik ciechanowskiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego wraz z pracownikami przygotował paczki świąteczne dla tych, którzy wiele wycierpieli w czasie wojny a obecnie żyją w trudnych warunkach materialnych. Wsparcie otrzymały dwie osoby: pan Kazimierz ze Starej Krępy oraz pan Marcin z Ciechanowa.

Kontynuuj czytanie

Uroczysta zbiórka połączona ze spotkaniem wigilijnym Policjantów

21 grudnia 2016 roku uczestniczyłem na uroczystej zbiórce i spotkaniu wigilijnym w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Kurier Przasnyski: „Tata na macierzyńskim”

Także ojciec może aktywnie włączyć się w opiekę nad nowonarodzonym dzieckiem. Przepisy dopuszczają przeję- cie przez tatę pobierania części zasiłku macierzyńskiego oraz nawet całości zasiłku za okres urlopu rodzicielskiego. Dla kuriera Przasnyskiego wypowiedział się też Krzysztof Bieńkowski – ojciec czterech synów.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie wigilijne ze strażakami

19 grudnia 2016 roku gościłem na spotkaniu wigilijnym w Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie. Złożyłem strażakom życzenia świąteczne i noworoczne, a także staropolskim zwyczajem podzieliliśmy się opłatkiem.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie wigilijne emerytów

Uczestniczyłem w spotkaniu wigilijnym emerytów pracujących kiedyś w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim. Skladalismy sobie życzenia, dzielilismy się opłatkiem, ale była to też niezwykła dla mnie okazja posłuchania  o historii urzędu

Zagrożona demokracja?

Demokracja polega na tym, że rządzących wybiera się w czasie wyborów, a nie intrygami czy demonstracjami na ulicy.

Kontynuuj czytanie

Setne urodziny pani Marianny Woźniak

Premier Beata Szydło przesłała życzenia i kwiaty z okazji setnych urodzin pani Mariannie Woźniak, mieszkance Ciechanowa. Miałem zaszczyt wręczyć szanownej jubilatce list i przekazać życzenia, ale także podziękować za jej postawę i przekazywane kolejnym pokoleniom wartości.

Kontynuuj czytanie

Jasełka i spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej w Rostkowie.

Jasełka i spotkanie wigilijne w Szkole Podstawowej w Rostkowie. Miałem przyjemność gościć wśród tak wspaniałych dzieci, nauczycieli i rodziców. Prawdziwie rodzinna atmosfera. Gratulacje dla Pani Dyrektor Sylwii Suchodolskiej-Jakóbiak

Kontynuuj czytanie

Spotkanie Wigilijne 2016

Wigilia w naszym Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Ciechanowie