Marzec 2017 archive

Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO w Ciechanowie.

W dniu dzisiejszym uczestniczyłem w otwarciu XXIII Ogólnopolskich Zawodów w Pływaniu Szkół STO w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

„SpoKREWnieni służbą” – ogólnopolska zbiórka krwi

22,5 litra krwi oddali pracownicy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego i służb zespolonych podległych Wojewodzie. Zbiórkę przeprowadzono na dziedzińcu urzędu w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Akcję patronatem honorowym objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Kontynuuj czytanie

Setne urodziny pani Marianny z Mławy

W czwartek 23 marca, udałem się do Mławy aby złożyć oficjalne życzenia oraz przekazać list gratulacyjny od pani premier Beaty Szydło pani Mariannie Jaskulskiej, która obchodziła swoje setne urodziny.

Kontynuuj czytanie

„Gloria victis” bohaterom Powstania Styczniowego na Północnym Mazowszu

We wtorek 21 marca uczestniczyłem w uroczystości poświęconej bohaterskim powstańcom z 1863 roku, która odbyła się w lesie pod m. Wróblewo nieopodal Radzanowa.

Kontynuuj czytanie

Uroczystości z okazji święta Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie

19 marca to dzień w którym cały Naród obchodzi imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców gminy Czernice Borowe

We wtorek, 14 marca w Urzędzie Gminy Czernice Borowe (pow. przasnyski) odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa gminy, w którym uczestniczyłem. Wziął w nim udział także Tomasz Łysiak, komendant przasnyskiej policji wraz z policjantami działającymi na terenie gminy.

Kontynuuj czytanie

O jednego Donalda za dużo!

Donald Tusk właśnie został wybrany na kolejną, 2,5-letnią kadencję na stanowisku Przewodniczącego Rady Europejskiej. Mimo, że przed laty Platforma Obywatelska ogłosiła wielki sukces polskiej dyplomacji, której rzekomo udało się przeforsować Tuska to dziś wychodzi na to, że nie był to żaden polski sukces. Dziś bowiem bez wsparcia Polski, a nawet przy jej wyraźnym sprzeciwie wybrano …

Kontynuuj czytanie