Kwiecień 2017 archive

Wojsko w Przasnyszu podziękowało Krzysztofowi Bieńkowskiemu

Dowódca 2. Przasnyskiego Ośrodka Radioelektronicznego postanowił w dniu święta przasnyskiej Jednostki Wojskowej podziękować za współpracę i wsparcie kilku osobom. Wśród nich znalazł się m.in. Krzysztof Bieńkowski, Zenon Szczepankowski i Wiesława Helwak.

Kontynuuj czytanie

14. Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej w Pułtusku

26 kwietnia w Pułtusku odbyły się XIV Międzynarodowe Biegi Ireny Szewińskiej. W tegorocznej edycji wzięło udział ok. 770 młodych sportowców. Wśród biegaczy znalazły się także osoby niepełnosprawne. Mazowiecki Kurator Oświaty objął honorowy patronat nad imprezą. Krzysztof Bieńkowski uczestniczył w otwarciu zawodów.

Kontynuuj czytanie

Otworzyłem powiatowe eliminacje turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Gimnazjum w Opinogórze Górnej było 26 kwietnia 2017 r. gospodarzem Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Hasłem przewodnim turnieju było bezpieczeństwo rowerzystów i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Turniej wpisał się w cele akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Miałem przyjemność otwierać eliminacje powiatowe. Podziekowałem organizatorom i sponsorom oraz życzyłem sukcesów startującym.

Kontynuuj czytanie

Święto 2. Przasnyskiego Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu

Dziś święto 2. Przasnyskiego Ośrodka Radioelektronicznego, w którym mam przyjemność uczestniczyć. Gratuluję awansów, wyróżnień i rozwoju całej społeczności naszej Jednostki Wojskowej w Przasnyszu.

Kontynuuj czytanie

Konferencja naukowa im. dr Janiny Fetlińskiej pod patronatem Wojewody

21 kwietnia 2017 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie odbyła się XVII Ogólnopolska i VII Im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pod tytułem: „Stany zagrożenia zdrowia i życia- wyzwaniem dla medycyny i edukacji’’. Patronat nad Konferencją objął Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, a w inauguracji konferencji udział wziął Krzysztof Bieńkowski Kierownik Delegatury …

Kontynuuj czytanie

Przasnyszanie pamiętali o ofiarach smoleńskiej katastrofy

  10 kwietnia 2017 roku z powiatu przasnyskiego, tak jak przed siedmiu laty, wyruszył autokar z mieszkańcami, którzy chcieli oddać cześć ofiarom Katastrofy Smoleńskiej z 2010 roku. Podobnie jak przed siedmiu laty Krakowskie Przedmieście w Warszawie zapełniło się ludźmi, którzy modlili się za tych, którzy zginęli pełniąc służbę.

Kontynuuj czytanie

Zezwolenie na pracę dla cudzoziemców w jeden dzień także w Ciechanowie

Od 8 maja 2017 r. zezwolenie na pracę cudzoziemca będzie można uzyskać podczas jednej wizyty również w delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Na Spotkaniu Wielkanocnym z Wojskiem Polskim

W Jednostce Wojskowej w Przasnyszu życzyłem wszystkim by czerpali siłę ze Zmartwychwstania Jezusa i dziękowałem, że nasze Wojsko będąc honorowe i broniąc Ojczyzny nie zapomina także o Bogu.

Spotkanie Wielkanocne w Powiatowej Komendzie Policji w Przasnyszu

  Dziś uczestniczyłem w spotkaniu Wielkanocnym zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Przasnyszu.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie Wielkanocne z emerytami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

Uczestniczyłem w spotkaniu wielkanocny z emerytami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Kontynuuj czytanie