Czerwiec 2017 archive

Wywiad o Festynie Parafialnym w Przasnyszu

20 czerwca, zostałem zaproszony do studia Media Przasnysz, aby tan opowiedzieć o sukcesie tegorocznego Festynu Parafialnego, a także o jego początkach. Zapraszam do  obejrzenia materiału video.

Kontynuuj czytanie

90-lecie OSP Bądkowo w gminie Sońsk

W dniu dzisiejszym miałem zaszczyt uczestniczyć w obchodach 90 rocznicy powstania OSP w Bądkowie w gm. Sońsk. Piękna uroczystość, upamiętniająca 90 lat historii i tradycji, została poprzedzona Mszą Świętą, po której nastąpiło uroczyste uhonorowanie i wręczenie wyróżnień druhom z OSP oraz odsłonięciem pamiątkowego pomnika Św. Floriana patrona strażaków.

Kontynuuj czytanie

Uroczystość nadania herbu gminie Krasne

W niedzielę 18 czerwca 2017 roku, miałem zaszczyt gościć w Krasnem (powiat przasnyski). Tego dnia pod patronatem Wojewody Mazowieckiego odbyła się uroczystość nadania herbu gminie Krasne.

Kontynuuj czytanie

W Przasnyszu ślubowali Wierność Ojczyźnie oraz żołnierskim ideałom

Złożenie przysięgi wojskowej jest najważniejszym wydarzeniem w życiu każdego żołnierza. Jest to bowiem przyjęcie na swoje barki wielkiej odpowiedzialności za niepodległość i bezpieczeństwo naszej Ojczyzny. Głównie za to i patriotyczną postawę dziękowałem nowym żołnierzom, oraz życzyłem wszystkim by jak najdłużej rozbrzmiewały takie przysięgi na wierność Polsce w naszym wolnym i niepodległym kraju.

Kontynuuj czytanie

Tłumy na festynie rodzinnym w przasnyskiej farze

Już, kolejny raz wierni z parafii Św. Wojciecha za sprawą Krzysztofa Bieńkowskiego i Zespołu TAKT, spotkali się w godzinach popołudniowych na Festynie Rodzinnym.

Kontynuuj czytanie

XVIII Mazowieckie Dni Rolnictwa w Poświętnem

W dniach 10-11 czerwca 2017 roku odbyłby się osiemnaste Mazowieckie Dni Rolnictwa w Poświętnem. 10 czerwca w Poświętnem wraz z Podsekretarzem Stanu Ryszardem Zarudzkim oraz dyrektorem MODR Sławomirem Piotrowskim i dyrektorem MODR-Poświętne Jarosławem Grabowskim dokonałem uroczystego otwarcia XVIII Mazowieckich Dni Rolnictwa.

Kontynuuj czytanie

Święto Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie

W sobotę 3 czerwca w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie odbyło się spotkanie z okazji Uroczystości Święta Uczelni. Miłym akcentem obchodów święta Uczelni była uroczystość wręczenia Złotych Medali za Długoletnią Służbę pani dziekan dr Bożenie Ostrowskiej i pani dr Małgorzacie Marcysiak, przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Wręczenia w imieniu prezydenta dokonał pan Krzysztof Bieńkowski kierownik Delegatury Urzędu …

Kontynuuj czytanie

Festyn rodzinny – zaproszenie

Parafialny festyn rodzinny odbędzie się w tym roku po raz kolejny o godzinie 15:00 w Boże Ciało (15 czerwca 2017 r.) tuż za kościołem farnym parafii Św. Wojciecha w Przasnyszu. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo darmowych, rodzinnych atrakcji.

Kontynuuj czytanie