Lipiec 2017 archive

Rozmowy dotyczące zmian w przasnyskiej służbie zdrowia

Dziś w Urzędzie Wojewódzkim zainicjowałem spotkanie przedstawicieli: „Solidarności” – Krystyny Janowskiej (Przasnysz), Waldemara Dubińskiego (Region Mazowsze), oraz Dyrektora przasnyskiego szpitala Jerzego Sadowskiego z Wicewojewodą Mazowieckim Sylwestrem Dąbrowskim.

Kontynuuj czytanie

Setne urodziny Stanisława Klepańskiego z Ciechanowa

25 lipca 100. urodziny obchodził Stanisław Klepański – ostatni żyjący w Ciechanowie weteran 11. Pułku Ułanów Legionowych im. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza. W imieniu Premier Beaty Szydło miałem zaszczyt wręczyć Panu Stanisławowi życzenia z listem gratulacyjnym oraz kwiaty.

Kontynuuj czytanie

Wystawa – Czesław Czaplicki „Ryś”

W sobotę, 22 lipca br. uczestniczyłem w odsłonięciu wystawy autorstwa Janusza Wolniaka Życie Niezłomnego Żołnierza NSZ Czesława Czaplickiego „Rysia”

Kontynuuj czytanie

OSP Rzeczki obchodzi 90 lat istnienia

22 lipca 2017 roku uczestniczyłem w 90-leciu OSP Rzeczki w gminie Ciechanów. Jednostka otrzymała również nowy sztandar.

Kontynuuj czytanie

Przasnyskie obchody „Święta Policji”

W piątek, 21 lipca, miałem zaszczyt uczestniczyć w powiatowych obchodach Święta Policji, które poprzedzone zostały Mszą Świętą, w kościele farnym Parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, odprawionej w intencji policjantów oraz pracowników Policji.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie dotyczące melioracji w gminie Czernice Borowe

20 lipca 2017 r. w remizie OSP w Pawłowie Kościelnym odbyło się spotkanie dotyczące możliwości przyszłej melioracji północnej części gminy Czernice Borowe. Na zaproszenie wójta gminy w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich m.in. Krzysztof Bieńkowski i Wiesława Krawczyk oraz starosta przasnyski.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie z władzami Powiatu Płońskiego

Powiat płoński jest jednym z nielicznych już miejsc na Mazowszu gdzie nie funkcjonuje Środowiskowy Dom Samopomocy. Na zaproszenie Radnego Artura Czaplińskiego i Starosty Płońskiego uczestniczyłem dziś w spotkaniu z władzami powiatu. Współdziałamy dla dobra mieszkańców.

Przygotowujemy wybory samorządowe

Dziś omawialiśmy sytuację z Panią Poseł Anitą Czerwińską odpowiedzialną za Mazowsze oraz z Panem Posłem Waldemarem Olejniczakiem odpowiedzialnym za okręg płocko-ciechanowski.

Kontynuuj czytanie

“Kręci mnie bezpieczeństwo – nad wodą” na Mazowszu

W dniu 10.07.2017r. na strzeżonym kąpielisku KRUBIN położonym w odległości ok. 3 km. od centrum miasta Ciechanowa w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” zainicjowanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka, zorganizowano pokazy dla dzieci z półkolonii PCK oddział w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

II Uliczny Kiermasz Kultury w Krzynowłodze Małej

W Krzynowłodze Małej (powiat przasnyski) po raz drugi zorganizowano uliczny kiermasz kultury. Podczas imprezy objętej honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Sipiery odbyły się liczne turnieje, parada zabytkowych samochodów oraz koncerty muzyczne.

Kontynuuj czytanie