Wrzesień 2017 archive

Rozmowy o kompleksie sportowym w Przasnyszu

Zostałem zaproszony przez Łukasza Chrostowskiego do jego telewizji regionalnej. Rozmawialiśmy o planowanej budowie Kompleksu Sportowego w Przasnyszu

Kontynuuj czytanie

PiS w plenerze.

Chcemy działać i zmieniać nasze otoczenie na lepsze. Zapraszam wszystkich do współpracy.

Podziękowania dla 67-latka za pomoc w schwytaniu fałszywego policjanta

Taki zaszczyt mnie dziś spotkał. W imieniu Ministra Mariusza Błaszczaka dziękowałem naszemu mieszkańcowi za wzorową postawę i pomoc w ujęciu oszustów. Na ręce dzielnego, 67-letniego mieszkańca Ciechanowa, przekazałem specjalny list od Ministra: https://mswia.gov.pl/pl/aktualnosci/16538,Minister-Mariusz-Blaszczak-podziekowal-67-latkowi-za-pomoc-w-schwytaniu-falszywe.html

Jesteśmy Razem: młodzież polska i izraelska w hołdzie ofiarom Treblinki

Dziś uczestniczyłem w uroczystościach, podczas których Polacy i Żydzi wspólnie wspominali to co miało być już zapomniane, wspólnie uczciliśmy pamięć pomordowanych w obozie zagłady w Treblince. Wśród obecnych byli: Ambasador Izraela Anna Azari, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, licealiści z obydwu krajów i zaproszeni goście.

Kontynuuj czytanie

Powiatowe Zawody Ochotniczej Straży Pożarnej w Jednorożcu

Na zaproszenie Strażaków uczestniczyłem w otwarciu Powiatowych Zawodów Ochotniczej Straży Pożarnej, które odbyły się dla powiatu przasnyskiego w Jednorożcu. Dzięki uprzejmości Prezesa Powiatowego Zarządu OSP Bogdana Rzepczyńskiego mogłem pozdrowić wszystkie drużyny i życzyć rywalizacji w duch fair-play.

Dożynki gminne w Strzegowie

Na zaproszenie władz gminy uczestniczyłem w tym ważnym nie tylko dla rolników świecie plonów. W Strzegowie gościli również parlamentarzyści PiS: senator Jan Maria Jackowski oraz poseł Anna Cicholska. KRUS miał wystawione swoje stoisko informujące o bezpiecznej pracy na wsi, a ja miałem okazję spotkać się z kierownikiem PT KRUS w Mławie – Michałem Pol.

Kontynuuj czytanie

W Radzanowie odnowiono grób poległych żołnierzy walczących o wolną Polskę

W miejscowości Radzanów, z dotacji Wojewody Mazowieckiego odnowiono na tutejszym cmentarzu grób poległych żołnierzy walczących o wolną Polskę. Przybyli mieszkańcy i goście uczestniczyli w gminno-parafialnych uroczystościach upamiętniających zbrodniczą napaść 17 września ZSRR na pogrążoną w wojnie obronnej Polskę. Złożyłem hołd i kwiaty na grobie naszych bohaterów.

Kontynuuj czytanie

Święto Patrona Miasta Przasnysz

Dzięki władzom miasta Przasnysz, sponsorom i zaangażowaniu ks Dziekana Andrzeja Maciejewskiego zorganizowano dziś wspaniałe uroczystości upamiętniające św. Stanisława Kostkę.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie z OSP powiatu ciechanowskiego

Na spotkaniu z OSP powiatu ciechanowskiego przedstawiłem nowe zasady finansowania OSP oraz list Ministra Mariusza Błaszczaka.

Jubileusz 15-lecia przasnyskiego Szpitala

Jubileusz 15-lecia przasnyskiego szpitala był dla mnie okazją by imieniu swoim jak i Wojewody Mazowieckiego pokłonić się i podziękować całemu personelowi na czele z Dyrekcją (na zdjęciu) i zapewnić o pełnym wsparciu z naszej strony.