Marzec 2018 archive

Jubileusz stulecia Pani Zofii Kalinowskiej z Gminy Lubowidz

Dnia 22 marca 2018 br. obchodziła stulecie urodzin Pani Zofia Kalinowska ze wsi Sinogóra w Powiecie Żuromińskim. W rodzinnym święcie wziął udział Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie wielkanocne w płońskim PiS

Wraz z Ministrem Maciejem Wąsikiem oraz Senatorem Janem M. Jackowskim uczestniczyłem w świątecznym spotkaniu członków i sympatyków PiS powiatu płońskiego.

Kontynuuj czytanie

I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej w Ciechanowie

 W dniu 14 marca br. w sali widowiskowej PCKiSz w Ciechanowie przy ulicy Strażackiej  odbył się I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej  „Ku Niepodległej”. W uroczystym spotkaniu młodych artystów wziął udział Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Uczestniczyłem w Narodowym Kongresie Rodziny w Warszawie

Do Warszawy po lokalne sprawy

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Ciechanowie

W dniach 16-17 marca br. odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności. Kwesta zorganizowana została pod patronatem Fundacji Bank Żywności w Ciechanowie. Jak co roku w zbiórce uczestniczyli również pracownicy Delegatury Ciechanowskiej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Kontynuuj czytanie

Stulecie Pani Zofii Nałęcz z gminy Winnica

W dniu 14 marca 2018 swoje setne urodziny obchodziła Pani Zofia Nałęcz. Dostojna Jubilatka przyjęła w tym dniu gości w rodzinnym domu we wsi Gnaty Szczerbaki (gmina Winnica). W uroczystym spotkaniu wziął udział Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie dotyczące oddziałów w przasnyskim szpitalu

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się zorganizowane przeze mnie spotkanie z Wojewodą Mazowieckim dotyczące funkcjonowania oddziału okulistyki w przasnyskim szpitalu. O utrzymanie kontraktu, ramię w ramię z dyrekcją szpitala, walczą przedstawiciele „Solidarności” na czele z Krystyną Janowską i Waldemarem Dubińskim.  

Kontynuuj czytanie

O likwidacji kursów i likwidacji PKS w naszym regionie:

Charytatywny maraton fitness dla Niny Dęby

Lokalne środowisko przasnyskie zorganizowało w przasnyskim MOSiR wspaniałe wydarzenie charytatywne, na które przyszło wiele osób chcących wspomóc leczenie Niny Dęby i ciekawy sposób spędzić pierwszą wolną od handlu niedzielę. Dlaczego warto uczestniczyć w takich wydarzeniach? Bo tylko wtedy jesteśmy w pełni ludźmi gdy troszczymy się o potrzebujących, słabszych, chorych i bezbronnych. Zapraszam do relacji wideo …

Kontynuuj czytanie