Archiwum miesięczne: Marzec 2018

mar 26

Jubileusz stulecia Pani Zofii Kalinowskiej z Gminy Lubowidz

www.prpharm.com
IMG_20180322_123133

Dnia 22 marca 2018 br. obchodziła stulecie urodzin Pani Zofia Kalinowska ze wsi Sinogóra w Powiecie Żuromińskim. W rodzinnym święcie wziął udział Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie »

mar 26

Spotkanie wielkanocne w płońskim PiS

www.prpharm.com
plonsk

Wraz z Ministrem Maciejem Wąsikiem oraz Senatorem Janem M. Jackowskim uczestniczyłem w świątecznym spotkaniu członków i sympatyków PiS powiatu płońskiego.

Kontynuuj czytanie »

mar 22

I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej w Ciechanowie

www.prpharm.com
IMG_20180319_132133

 W dniu 14 marca br. w sali widowiskowej PCKiSz w Ciechanowie przy ulicy Strażackiej  odbył się I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej  „Ku Niepodległej”. W uroczystym spotkaniu młodych artystów wziął udział Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie »

mar 21

Uczestniczyłem w Narodowym Kongresie Rodziny w Warszawie

www.prpharm.com
kongres rodziny

mar 20

Do Warszawy po lokalne sprawy

www.prpharm.com

mar 19

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Ciechanowie

www.prpharm.com
29314658_1828184467232576_1383670147297837056_n

W dniach 16-17 marca br. odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności. Kwesta zorganizowana została pod patronatem Fundacji Bank Żywności w Ciechanowie. Jak co roku w zbiórce uczestniczyli również pracownicy Delegatury Ciechanowskiej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Kontynuuj czytanie »

mar 16

Stulecie Pani Zofii Nałęcz z gminy Winnica

www.prpharm.com
winnica3

W dniu 14 marca 2018 swoje setne urodziny obchodziła Pani Zofia Nałęcz. Dostojna Jubilatka przyjęła w tym dniu gości w rodzinnym domu we wsi Gnaty Szczerbaki (gmina Winnica). W uroczystym spotkaniu wziął udział Kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie »

mar 16

Spotkanie dotyczące oddziałów w przasnyskim szpitalu

www.prpharm.com
DSC_0023

W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się zorganizowane przeze mnie spotkanie z Wojewodą Mazowieckim dotyczące funkcjonowania oddziału okulistyki w przasnyskim szpitalu. O utrzymanie kontraktu, ramię w ramię z dyrekcją szpitala, walczą przedstawiciele „Solidarności” na czele z Krystyną Janowską i Waldemarem Dubińskim.  

Kontynuuj czytanie »

mar 12

O likwidacji kursów i likwidacji PKS w naszym regionie:

www.prpharm.com

mar 11

Charytatywny maraton fitness dla Niny Dęby

www.prpharm.com

Lokalne środowisko przasnyskie zorganizowało w przasnyskim MOSiR wspaniałe wydarzenie charytatywne, na które przyszło wiele osób chcących wspomóc leczenie Niny Dęby i ciekawy sposób spędzić pierwszą wolną od handlu niedzielę. Dlaczego warto uczestniczyć w takich wydarzeniach? Bo tylko wtedy jesteśmy w pełni ludźmi gdy troszczymy się o potrzebujących, słabszych, chorych i bezbronnych. Zapraszam do relacji wideo …

Kontynuuj czytanie »

Starsze posty «