Maj 2018 archive

Obchody święta pracowników kultury w Ciechanowie

W dniu 30 maja br., w ciechanowskim Centrum Kultury i Sztuki odbyły się uroczyste obchody Dnia Działacza Kultury i Drukarza. W święcie uczestniczył kierownik delegatury ciechanowskiej MUW Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Obchody 77 rocznicy męczeńskiej śmierci Patronów i Błogosławionych Męczenników Działdowskich

W dniu 28 maja br., w Działdowie odbyły się uroczyste obchody 77 rocznicy męczeńskiej śmierci abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bp. Leona Wetmańskiego. W święcie uczestniczył kierownik delegatury ciechanowskiej MUW Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Obchody piątej rocznicy powstania OMNSZZ Solidarność Mazowsze w Przasnyszu

Dnia 25 maja br., obchodzono uroczyście piątą rocznicę powstania OMNSZZ Solidarność Mazowsze Nr. 3311 w Przasnyszu.  Na obchodach obecny był Krzysztof Bieńkowski – kierownik delegatury MUW  w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Obchody Stulecia Odzyskania Niepodległości w Pniewie

Dnia 25 maja br., w Pniewie (powiat pułtuski) obchodzono uroczyście setną rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski.Na święcie obecny był Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury MUW  w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Krasne – uroczyste otwarcie nowo wybudowanej hali sportowej

W Krasnem (powiat przasnyski) 25 maja br., miało miejsce uroczyste otwarcie  nowo wybudowanej hali sportowej służącej uczniom szkoły podstawowej. Na uroczystość oddania budynku przybył Krzysztof Bieńkowski – kierownik delegatury MUW w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Wręczenie Medali za Długoletnie Pozycie Małżeńskie w Płońsku

Dnia 22 maja br., dwadzieścia siedem par małżeńskich otrzymało w  Płońsku Medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Na święto przybył Krzysztof Bieńkowski – kierownik delegatury ciechanowskiej MUW.

Kontynuuj czytanie

Jubileusz Pani Heleny Malinowskiej z powiatu żuromińskiego

W dniu 21 maja br., w domu rodzinnym w Tadajówce odbyła się uroczystość setnych urodzin Pani Heleny Malinowskiej. Na spotkanie z Jubilatką przybył kierownik delegatury ciechanowskiej MUW Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Powiatowy Dzień Strażaka 2018 i Jubileusz 90 – lecia OSP Sońsk

W dniu 19 maja br., na placu Ochotniczej Straży Pożarnej w Sońsku odbył się uroczysty apel związany z Dniem Strażaka. Na apel przybył kierownik delegatury ciechanowskiej MUW Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Dzień Strażaka w Przasnyszu

W dniu 11 maja 2018 na placu Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu, odbył się uroczysty apel związany z Dniem Strażaka. Na apel przybył kierownik delegatury ciechanowskiej MUW w Warszawie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Koncert pieśni patriotycznych „Pokolenia dla Niepodległej” w Ciechanowie

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie  odbył się koncert pieśni patriotycznych „Pokolenia dla Niepodległej”. Na koncercie obecny był kierownik delegatury MUW w Ciechanowie Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie