Lipiec 2018 archive

Święto Policji w Ciechanowie

W uroczystościach Święta Policji , które odbyły się w Ciechanowie 20 lipca 2018 wziął udział Krzysztof Bieńkowski, kierownik ciechanowskiej delegatury MUW.

Kontynuuj czytanie

Nadanie Sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu

17 lipca 2018 roku odbyła się uroczystość nadania sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu. W uroczystości jako przedstawiciel Wojewody Mazowieckiego uczestniczył kierownik delegatury MUW w Ciechanowie – Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

Jubileusz Pani Aleksandry Zakrzewskiej

W dniu 16 lipca 2018 Pani Aleksandra Zakrzewska obchodziła jubileusz 100 lecia. Na święto w domu rodzinnym w Starej Otoczni przybył Krzysztof Bieńkowski – kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie.    

Kontynuuj czytanie

Mój komentarz ws budowy basenu w Przasnyszu

W czerwcu Kurier Przasnyski poprosił mnie o komentarz odnośnie budowy basenu w Przasnyszu. Zamieszczam go poniżej dla tych, którzy nie czytali:

Kontynuuj czytanie

Krzysztof Bieńkowski w Radio 7 o programie rządowym „Dobry start”

Rządowy program „Dobry start” nazywany również „Wyprawka 300+” rusza wraz ze zbliżającym się rokiem szkolnym. Na zaproszenie redakcji Radia 7 na pytania dotyczące szczegółów programu odpowiadał Krzysztof Bieńkowski.

Kontynuuj czytanie

O bezpieczeństwie nad wodą w regionie ciechanowskim

W sobotę 7 lipca 2018 r. na kąpielisku Krubin w Ciechanowie odbył się piknik zorganizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie przy współudziale WOPR, harcerzy i strażaków ochotników. W wydarzeniu wziął udział Krzysztof Bieńkowski, Kierownik delegatury MUW w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie