Wrzesień 2018 archive

Premier Morawiecki w Przasnyszu! Konferencja w firmie KROSS

          Cieszę się, że mogłem zobaczyć tutaj dobrą, solidną, polską firmę, która produkuje bardzo dobre rowery pod własną marką – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w przedsiębiorstwie KROSS S.A. w Przasnyszu. Premierowi towarzyszyli Krzysztof Bieńkowski przedstawiciel rządu w terenie oraz Andrzej Dołęga dyrektor administracyjny w firmie KROSS. O swojej firmie opowiadał …

Kontynuuj czytanie

Środki z programu ,,MALUCH +” 2018 dla gminy miejskiej Ciechanów

20 września br. w siedzibie Delegatury MUW w Ciechanowie nastąpiło podpisanie umowy w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+”. W spotkaniu uczestniczyli Krzysztof Bieńkowski – kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie i prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Kontynuuj czytanie

Dzień Patrona Miasta – Świętego Stanisława Kostki w Przasnyszu

16 września 2018 br.,  odbyły się w Przasnyszu obchody Święta Patrona Miasta – Św. Stanisława Kostki. W uroczystości uczestniczył wraz z rodziną Krzysztof Bieńkowski – kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu

12 września br., w Przasnyszu otwarto nową siedzibę Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu. W otwarciu udział wziął Krzysztof Bieńkowski – kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Gminne Dożynki w Czernicach Borowych

6 września odbyły się w Czernicach Borowych w powiecie przasnyskim Dożynki 2018. W święcie plonów uczestniczył Krzysztof Bieńkowski – kierownik delegatury MUW w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Otwarcie wystawy IPN Ojcowie Niepodległości w Zespole Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie

Dnia 11 września 2018 wystawa  ,,Ojcowie Niepodległości” organizowana przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie i Instytut Pamięci Narodowej  została zaprezentowana w Zespole Szkół Nr.1 im. Gen. Józefa Bema. Otwarcia wystawy dokonał Krzysztof Bieńkowski – kierownik Delegatury MUW w Ciechanowie oraz dyrektor szkoły Krystyna Ślubowska .

Kontynuuj czytanie

Konferencja Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Przasnyszu

6 września br. w Sierakowie koło Przasnysza odbyła się konferencja ,,Prawo do Przedsiębiorczości. Małe firmy, wielkie zmiany”. W obradach uczestniczył Krzysztof Bieńkowski – kierownik delegatury MUW w Ciechanowie.

Kontynuuj czytanie

Wystawa Ojcowie Niepodległości w Liceum Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu

Dnia 6 września br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu  zagościła niepodległościowa wystawa poświęcona Ojcom Założycielom Niepodległej Polski. Uroczystego otwarcia ekspozycji  dokonał kierownik Delegatury ciechanowskiej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Krzysztof Bieńkowski. 

Kontynuuj czytanie

Na rozpoczęciu roku szkolnego 2018/19

Dziś miałem przyjemność rozpoczynać rok szkolny wraz z uczniami i nauczycielami wspaniałego LO im. KEN w Przasnyszu. Życzyłem, by uczniowie w murach tej szkoły zdobywali wiedzę i uczyli się właściwych postaw. By w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, pamiętali też o tym, co daje nam niepodległa Ojczyzna i czym różni się od czasów gdy …

Kontynuuj czytanie

Konkurs: Moje symbole patriotyzmu

Czym jest patriotyzm? Czym jest dla mnie patriotyczna postawa? Jakie zachowania można nazwać patriotycznymi? Mieszkańcy województwa mazowieckiego, którzy uwiecznią odpowiedź na te pytania w krótkim filmie, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Mazowiecki Urząd Wojewódzki ogłosił kolejny konkurs związany ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości!

Kontynuuj czytanie