XI Bal Charytatywny w Płońsku

Bal Charytatywny w Płońsku10 lutego 2018 w Hotelu Martex w Płońsku Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Monika Zimnawoda zorganizowała XI Bal Charytatywny. Dochód z imprezy został przeznaczony na działalność Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo TPD w Płońsku. W spotkaniu wziął udział Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury MUW w Ciechanowie wraz z małżonką.

Impreza zgromadziła licznie przybyłych gości, którzy uczestniczyli miedzy innymi w aukcji charytatywnej. Zbiórka atrakcyjnych przedmiotów na licytację trwała przez kilka miesięcy poprzedzających bal. Inicjatywa ta spotkała się z dużym oddźwiękiem znanych osobistości ze świata kultury, polityki i sportu. Zlicytowano m.in. pióro Jarosława Kaczyńskiego, Agaty Kornhauser – Dudy, Premiera Mateusza Morawieckiego i młotek sędziowski Ministra Patryka Jakiego. Na licytacji pojawiły się też koszulki medalistów olimpijskich, zdjęcia sportowców z autografami oraz obrazy. Przewodnicząca TPD Monika Zimnawoda serdecznie podziękowała uczestnikom balu za hojne wsparcie jej podopiecznych. W programie balu przewidziano także szereg innych atrakcji i niespodzianek.

Współorganizatorem Balu Charytatywnego było Miejskie Centrum Kultury w Płońsku i tamtejszy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił Zespół Horoskop.