Premier Morawiecki w Przasnyszu! Konferencja w firmie KROSS

 

 

 

 

 

Cieszę się, że mogłem zobaczyć tutaj dobrą, solidną, polską firmę, która produkuje bardzo dobre rowery pod własną marką – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w przedsiębiorstwie KROSS S.A. w Przasnyszu.

Premierowi towarzyszyli Krzysztof Bieńkowski przedstawiciel rządu w terenie oraz Andrzej Dołęga dyrektor administracyjny w firmie KROSS. O swojej firmie opowiadał jej prezes Zbigniew Sosnowski…

fot. KPRM

Szef rządu podkreślił, że wysoka jakość produkowanych przez firmę rowerów jest coraz częściej zauważalna w wielu miejscach, w Polsce i poza granicami kraju. Jak dodał, sprzedawane na całym świecie rowery rozsławiają imię zakładu, producenta, ale jednocześnie dobre imię Polski.

Premier Mateusz Morawiecki zaznaczył, że w wielu krajach zachodniej Europy, gdzie rynki są wymagające, potrzebna jest wysoka jakość i my Polacy potrafimy w takim zakładzie jak ten, ją dostarczać i zdobywać nowe rynki.

 

fot. KPRM

To cieszy, że polskie firmy duże, średnie i mniejsze dokonują ekspansji kapitałowej nie tylko na eksport, ale również kupują swoich konkurentów zagranicą – powiedział Prezes Rady Ministrów.

 

Na zakończenie wystąpienia podkreślił, to ogromna radość, że na północnym Mazowszu Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju coraz bardziej rozwija skrzydła i mamy możliwości pomagać przedsiębiorcom.