Autor „Kodów Umysłu” szkolił uczniów LO im. KEN

Redmer wyklad10 grudnia 2013r.,  zaprosiłem do LO im. KEN w Przasnyszu Damiana Redmera – założyciela Wydawnictwa Rozwojowiec i właściciela najpopularniejszego bloga z dziedziny rozwoju osobistego w Polsce Rozwojowiec.pl.

Zaproszony gość jest pasjonatem i trenerem rozwoju osobistego specjalizującym się w wykorzystywaniu najnowszych odkryć nauki – szczególnie z dziedziny psychologii – do wydobywania maksymalnego potencjału z ludzkiego ciała i umysłu. Jest też jednym z nielicznych trenerów opierających swoje szkolenia i prelekcje w 100% o wiedzę zdobytą ze źródeł naukowych.

Damian Redmer jest autorem sprzedawanego w 6 krajach kursu „Kody Umysłu” i ponad 60 podcastów edukacyjnych obejrzanych przez widzów na całym świecie łącznie ponad 3 mln razy, a także zdobywcą nagrody Złotego Kopernika za najlepszy film edukacyjny w 2012r.

Szkolenie obejmowało tematykę psychologii motywacji, samodyscypliny, tworzenia nowych i zmieniania obecnych nawyków, zwiększania zdolności umysłowych a także efektywnego zarządzania czasem i organizacji pracy i nauki w zgodzie z psychologią motywacji.

Szkolenie odbyło się dzięki środkom z MKRPA w Przasnyszu.

Mam nadzieję, że to szkolenie zapadnie młodzieży na długo w pamięci i będą starali się efektywnie korzystać ze wskazówek, które usłyszeli.

Krzysztof Bieńkowski